AKTUALITĀTES

Baznīcu nakts

Ceļa meklētāju sezonas atklāšana
CM Draudzīgā uguns (Poster (Portrait)).png

17. septembrī plkst. 13.00 notiks Ceļa meklētāju kluba “Draudzīgās uguns” mācību sezonas atklāšana. Programmā: ēšana, spēles, sadraudzība.

Savukārt 1. nodarbība notiks 1. oktobrī plkst. 14.00.

Pieteikšanās pie Zanes Alberiņas - 29809149, z.alberina@gmail.com.

Ceļa meklētāju kustība paredzēta bērniem vecumā no 10 līdz 15 gadiem.

Jauniešu vakari
Jauniesu vakari.png

27. septembrī plkst. 18.30 notiks pirmais Jauniešu vakars (Baznīcas ielas 12a, mansardā).

Kas ir jauniešu vakari?

Jauniešu vakari ir vieta, kur reizi nedēļā satikt draugus, kopā slavēt Dievu ar dziesmām, dalīties liecībās un piedalīties diskusijās par sev aktuālām tēmām. Seko līdzi tēmām diskusijas sadaļā un uz tikšanos!

Vairāk informācija: ieej.lv/Jauniesuvakari

Svētā vakarēdiena dievkalpojums

1. oktobrī būs Svētā Vakarēdiena dievkalpojums. Ikviens aicināts piedalīties.

Izaugsmes grupas no 1. oktobra

Sākot ar oktobri ikviens aicināts pievienoties kādai Izaugsmes grupai!

Kas ir izaugsmes grupa?

Tie ir 6 - 15 cilvēki, kas 10 - 12 nedēļas tiekas uz 1 - 3 stundām, lai kopā mācītos Bībeles patiesības, augtu ticībā un satiktu jaunus draugus.

Izaugsmes grupas_IG_Rudens_2022 (Presentation (169)).png

Gadā plānoti 2 izaugsmes grupu semestri, kas pielāgoti akadēmiskajam kalendārām:

1. pavasara semestris: februāris līdz aprīlis,

2. rudens semestris: oktobris līdz decembris.

Vēlies pieteikties?

1) Aizpildi pieteikuma anketu ej.uz/IzaugsmesGrupas

2) Piesakies pie grupas vadītāja

3) Nosūti savu Vārdu, Uzvārdu, e-pastu un grupas nosaukumu, kurai vēlies pieteikties,

īsziņā vai Whatsapp Valdim Zelčam (1.draudzes izaugsmes grupu koordinatoram) uz telefona numuru 28446387

Datu atjaunošana draudzes locekļiem

Aicinām visus Rīgas 1. draudzes locekļus līdz 1. oktobrim parakstīt formu (pieejama: ej.uz/datuforma), ka piekrītat savu datu glabāšanai. Formā izlasāma informācija par to, bet jautājumu gadījumā var sazināties ar sekretāri Ievu Rozenbergu (29237719) vai draudzkopības nodaļas vadītāju Ingu Šļakotu (29884712). Ar roku parakstītu formu iespējams atstāt Baznīcas ielā 12a dievkalpojuma zālē vai atdodot personīgi sekretārei. Var arī sūtīt pa pastu uz draudzes adresi. Elektroniski parakstītu formu aicinām sūtīt uz e-pastu ieva.rozenberga@gmail.com.

Labdarības koncerts
GC RĪGĀ_08.10.22_A4(1).png

8. oktobrī plkst. 18.00 notiks labdarības koncerts "Jo Viņš ir dzīvs".

Koncertā piedalīsies:

Jānis Kurševs,

Jauniešu koris "Gaismas ceļā",

Bērnu ansamblis,

Kamerorķestris,

Diriģents Mārtiņš Subatovičs un

Koncertmeistare Elīna Strance

Labdarības koncertā plānots vākt līdzekļus Aināra Kukulīša veselības atbalstam.

Pirms kāda laika Ainārs, dodoties mājās no darba, neveiksmīgi paklupa. Nākamajā dienā bija stipras sāpes un, veicot izmeklēšanu, tika secināts, ka ir potītes saišu plīsums, kā arī locītavā ir kaula skrimšļu šķembas. Aināram nepieciešamas divas operācijas:

1) lai attīrītu locītvau no kaula skrimšļu šķembām,

2) lai atjaunoto pārrautās saites.

Izmaksas abām operācijām ~ 3400.00 EUR, kā arī pēc tam nepieciešama 2 mēnešu rehabilitācija.

Aināram pašlaik ir darba nespējas lapa, kā arī nav iespēju uzkrāt līdzekļus nepieciešamajām operācijām.

Trešās liecību grāmatas atvēršanas svētki
gramatas baneris-02 (1).jpg

Aicinām ikvienu uz trešās liecību grāmatas "Kurš liek ziedēt ābelēm?" atvēršanas svētkiem, kas notiks 9. oktobrī plkst. 11.00 Rīgā, Baznīcas ielā 12a.
Programmā: liecības, muzikāli priekšnesumi, tikšanās ar grāmatas autorēm, grāmatas iegāde.
Vēlams pieteikties līdz 5. oktobrim, zvanot uz mob. tālruni 29869979 (Mārītei).

Draudzes pārgājieni
WhatsApp Image 2022-09-18 at 7.51.27 PM.jpeg

​Pievienojies pārgājienam! 16. oktobrī plkst. 11.00 Ziepniekkalnā pie Ēbeļmuižas dižozola.

Ir laiks iziet vieglā pastaigā Pierīgas mežos. Apskatīsim Ēbeļmuižas dižozolu, kūdras ieguves purvus, daudz meža un Titurgas ezeru. Saelposimies rudens smaržas un gaisu! Pārgājiens nebūs grūts, kopā noiesim 13 km.

Tiekamies 16. oktobrī plkst. 11:00 Ziepniekkalnā, Ēbeļmuižas parkā pie dižozola. Tuvākā dzīvojamās mājas adrese ir Zaļenieku iela 40. Turpat arī apkārtnē ērti novietot automašīnu. Pārgājiens būs apļveida.

Pieteikšanās: zvanot/rakstot Jānim Lukševicam (29830664) vai arī rakstot uz e-pastu: draudzespargajieni@inbox.lv.

Vairāk par pārgājienu uzzini: https://fb.me/e/309Z41h2y.