Aktualitātes: What's Happening

2020_Neseko man, seko Jēzum b

Baznīcu nakts

Pievienojies Izaugsmes grupai!

No 7. februāra sāksies Izaugsmes grupas.

Lai pieteiktos Izaugsmes grupai:

1) aizpildi pieteikuma anketu  ej.uz/Izaugsmesgrupas;

2) piesakies pie grupas vadītāja;

3) nosūti savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un grupas nosaukumu Valdim Zelčam – 28446387.

Izaugsmes grupas_2023.png
Grupa māmiņām
Jauniešu vakari
Dārzkopība
Kungs, māci mums lūgt!
Lūkas evaņģēlijs
Viedo sievu liecību pēcpusdiena
Viedo sievu liecību pēcpusdiena.png

Viedās sievas aicina uz māsu un draudzeņu liecību pēcpusdienu 4. februārī plkst. 15.00 Sporta medicīnas centrā Brīvības ielā 155 (Rīgā). Ierašanās ar groziņiem. Lūgums līdz 31. janvārim pieteikties pie Gintas Vanagas – 29948903. Visas mīļi gaidītas!

Kristiešu mājas un laulību nedēļa
laulibas nedela 2023-10.jpg

No 11. līdz 18. februārim visas pasaules adventistu draudzēs atzīmēs Kristiešu mājas un laulības nedēļu.

Šajā nedēļā dzīvesdraugi tiek aicināti atrast kopīgu laiku, lai lasītu nedēļas lasījumus un lūgtu par savu laulību un ģimeni.
18. februārī notiks Kristiešu mājas un laulības nedēļas noslēguma dievkalpojums.

Lūgt par ģimenēm aicināts ikviens, arī draudze. Savās lūgšanu
grupās vai telekonferencēs nesīsim Dieva priekšā gan draudzes ģimenes, gan arī savu kaimiņu, draugu un paziņu ģimenes.
Lasījumi būs pieejami www.adventisti.lv.

Konkurss bērniem un pusaudžiem “Pērļu meklētāji”
perlu mekletaji_Монтажная область 1.jpg

No janvāra līdz jūnijam bērni tiek aicināti lasīt un iepazīt Jēzus līdzības.

Katru mēnesi līdz 22. datumam jāiesūta ieskenēti darbiņi un anketa par izvēlētajām līdzībām uz e-pastu: maritel@inbox.lv.

Iepazīties ar visu informāciju un lejuplādēt materiālus var www.adventisti.lv

Veidosim kopā ceturto liecību grāmatu!
Liecību grāmata.jpg

Veidosim ceturto liecību grāmatu kopā!

Ar Dieva aizgādību esam piedzīvojuši jau trešās liecību grāmatas "Kurš liek ziedēt ābelēm?".

Pēc lasītāju ierosinājuma arī šogad gaidīsim jaunas liecības par to, kā Dievs ir atbildējis uz lūgšanām, devis gudrību, mieru, prieku, izšķiršanos par pareizu izvēli, atrisinājumu sarežģītās situācijās, par izcīnītām uzvarām pār kārdinājumiem un atkarībām, par to, kā Dievs ir pasargājis, palīdzējis darba meklējumos, devis dzīvesdraugu, dziedinājis, vadījis uz atgriešanos utt.

Šoreiz liecības var rakstīt visa ģimene: sievietes, bērni un arī vīri.

Liecības aicinām iesūtīt datorrakstā.

Jūsu liecību stāstus gaidīsim līdz 2023. gada 10. aprīlim.

Stāsti var būt īsāki vai garāki (ideāli – 5600 rakstu zīmes kopā ar tukšumzīmēm, bet, ja būs par garu, tad ar jūsu atļauju saīsināsim). Viens cilvēks var iesūtīt vairākas liecības. Liecībai jāpievieno rakstvieta no Bībeles un – ļoti vēlams – virsraksts.

E-pasts liecību nosūtīšanai: maritel@inbox.lv

Mob. tālr. informācijai: 29869979 (Mārīte)

Vairāk var uzzināt www.adventisti.lv.