AKTUALITĀTES

2020_Neseko man, seko Jēzum b

Baznīcu nakts

Kristību dievkalpojums

9. decembrī, piektdienā,  plkst. 17.00 būs kristību dievkalpojums.

Pārgājiens
WhatsApp Image 2022-10-13 at 12.56.47 PM.jpeg

11. decembrī pievienojies noslēdzošajam draudzes pārgājienam Ķemeros!

Vilciens Tukums - 2 no Rīgas plkst. 7.30 līdz Ķemeriem. Ķemeros tiekamies plkst. 8.35, kopā ar vilcienu! Šis būs apļveida pārgājiens, tādēļ var ierasties un Ķemeru stacijā ērti novietot savu auto. Pārgājiena ilgums apmēram sešas stundas. Plānotā pārgājiena distance ap 20 km.

Pieteikšanās un papildus informācija pie Jāņa Lukševica (29830664) vai arī rakstot uz e-pastu draudzespargajieni@inbox.lv.

Informācija atrodama arī Facebook: https://fb.me/e/1STvxDGWs.

Koncerts "Mīlestība silītē"
Gaismas Ceļā_Mīlestība silītē.jpg

17. decembrī plkst. 18.00 Rīgā, Baznīcas ielā 12a, notiks garīgās mūzikas koncerts “Mīlestība silītē”.

Koncertā piedalīsies jauniešu koris “Gaismas ceļā” kopā ar:

• Jāni Kurševu (tenors),

• Gabriēlu Erkmani (arfa),

• bērnu ansambli un

• stīgu kameransambli.

Ieeja bez maksas.

Koncertu būs iespējams skatīties arī tiešraidē draudzes youtube kanālā: www.youtube.com/adventistudraudze.

Muzikāls Ziemassvētku uzvedums "Prieks pasaulei"
flajeris.png

24. decembrī plkst. 11.15 Rīga, Baznīcas ielā 12a, notiks muzikāls Ziemassvētku uzvedums “Prieks pasaulei”.

Uzvedumā piedalās lieli un mazi mūziķi, dziedātāji, aktieri.

Uzvedumu būs iespējams skatīties arī tiešraidē draudzes youtube kanālā: www.youtube.com/adventistudraudze.

Jauniešu vakari
Jauniesu vakari.png

Katru otrdienu plkst. 18.30 notik Jauniešu vakari (Baznīcas ielas 12a, mansardā).

Kas ir jauniešu vakari?

Jauniešu vakari ir vieta, kur reizi nedēļā satikt draugus, kopā slavēt Dievu ar dziesmām, dalīties liecībās un piedalīties diskusijās par sev aktuālām tēmām. Seko līdzi tēmām diskusijas sadaļā un uz tikšanos!

Par aktuālo jauniešu vakaros uzzini šeit: Jauniešu vakari | Facebook.