Atbalsts Indijai

Kā viens no pateicības veidiem Dievam ir dot tiem, kam ir mazāk. Tāpēc šajā gadā kā Rīgas 1. draudze esam nolēmuši atbalstīt Indijas brāļus un māsas. Rūpīgi izvērtējot mums zināmās vajadzības, nonācām pie trīs projektiem, kurus vēlamies atbalstīt  un vākt ziedojumus visa oktobra garumā.

1. Mācītāja Frederika Pola un viņa ģimenes slimnīcas izdevumu un zāļu apmaksa, ārstējoties no vēdertīfa. Nepieciešamā summa – 200,00 EUR.

Tā kā ticam un esam piedzīvojuši, ka mēs kā draudze spējam atsaukties un dot daudz vairāk, ir izvirzīti vēl divi projekti.

2. Mācītāju un Bībeles strādnieku iztikas atbalsts Khammam SDA konferencē, līdzekļu izlietojumu uzticot tās vadītājam mācītājam Džonam. Šajā konferencē darbojas 24 mācītāji un 26 Bībeles strādnieki. Saistībā ar Covid-19 samazinājušies desmitās tiesas ziedojumi un pasliktinājušies dzīves apstākļi darbiniekiem. Kā viena no pamatvajadzībām ir pārtika. Plānots mācītāju un Bībeles strādnieku ģimenēm palīdzēt 3 veidos:

1. ar pārtikas paku, kurā ietilpst 10kg rīsu maiss, 1kg lēcas un 1l eļļas (aptuvenās izmaksas vienai pakai ~ 10,00 EUR);
  2. ar kaziņām (mazāka kaziņa maksā 35,00 EUR, lielāka – 70,00 EUR);
  3. ar šujmašīnām sievietēm, lai sievietes varētu šūt un pašas nopelnīt (vienas šujmašīnas izmaksas - 70,00 EUR).

Saziedotie līdzekļi tiks nodoti mācītājam Džonam, lai tie tiktu izdalīti pēc nepieciešamības.

3. Ilgtermiņa atbalsts izglītībai, lai skolas absolventes turpinātu izglītību medicīnas koledžā (no Ammapetas – Sandhya). Vienas personas mācības medicīnas koledžā gadā izmaksā ~ 870,00 EUR.

Ziedojumus Indijai var nodot klātienē ziedojumu aploksnēs, kā arī ar bankas pārskaitījumu, norādot ziedojumu mērķi “Atbalsts Indijai” vai “Indijai”. Ziedojumi tiks vākti visa oktobra garumā.

Draudzes rekvizīti:

Septītās dienas adventistu Rīgas 1. draudze