Misijas projekts “Sēsim mūžībai!”

SDA LDS Veselības un Ģimenes kalpošanas nodaļa sadarbībā ar biedrību "Latvijas Veselības Misija" un biedrību "Ceļa Meklētāji" aicina Latvijas draudzes,
Ģimenes dienā, 15.maijā, Latvijas iedzīvotājiem kopā uzdāvināt 1000 interesantas, veselīgas, skaistas un vērtīgas dāvaniņas.

DRAUDZES LĪDZDALĪBAS PRIEKS:
1) Iesaistīties dāvanu gatavošanā (aprīļa beigās vai maija sākumā iesēt kūdras podiņos krūmu kreses sēklas /Tropaeolum majus/ un rūpēties par tām līdz dāvanas pasniegšanas brīdim).
Pārējo dāvanas daļu (skaisti noformētu grāmatu ar grāmatzīmi, kā arī podiņā iespraužamu aprakstu par kresēm) draudzes saņems jau sagatavotā veidā.
 2) 15.maijā doties laukā un atrast cilvēkus, kurus iepriecināt (parkos, ielās, sētās…)

Lūgums laicīgi pieteikties dāvaniņu dalīšanai pie Mārītes Lipskas ( mob.29869979)!

Vairāk informācijas www.adventisti.lv