Labdarības koncerts "Mierā"

Kā koncerta centrālā dziesma un vadmotīvs izvēlēta kristīgās mūzikas pasaulē atzinību guvusī dziesma “Kad mieru ar Dievu” (It is well with my soul), kas vēsta par miera, paļāvības saglabāšanu un ticības uzvaru dzīves tumšākajos brīžos. Par koncerta ideju organizatori stāsta: “Apziņa, ka ir nepieciešams kāds skaists muzikāls notikums, tikusi lolota jau ilgāku laiku. Tomēr šī ideja tiek īstenota šķietami visnepiemērotākajā laikā, kad vienkopus pulcēties var tikai noteikts cilvēku skaits un kad valstī esošās epidemioloģiskās situācijas dēļ pasākumu rīkošana prasa papildus atbildību. Bet varbūt tieši šis laiks ir vispiemērotākais, lai atgādinātu sev un citiem klausītājiem par Miera Avotu!”

Koncerta labdarības mērķis ir Elēnas Ritumas atbalsts cīņā par veselību. “Kāpēc lai palīdzētu tieši tev?” šis jautājums, kuru kāds bija uzdevis Elēnai Ritumai, nebūt nav viegli atbildams. Elēna noteikti nav cilvēks, kurš atspers durvis ar kāju vai grūdīs kādam sānos elkoni, lai pirmā tiktu iekšā pa durvīm. Viņu raksturo vārdi, kas atrodami Bībelē: “.. apslēptais sirds cilvēks neiznīcīgs savā lēnajā un klusajā garā..” Kad vēl bija spēks, Elēna bieži bija dzirdama spēlējam altu. Mūzika ir viņas sirdslieta un lielā mīlestība. Viņa vienmēr ir gatava laipni sveicināt un palīdzēt tiem, kas atver Baznīcas ielas 12a durvis. Bet šoreiz laipnība un palīdzība ir nepieciešama viņai. Trīskārši negatīvs krūts vēzis, kura ārstēšanā valsts palīdzību nesniedz. Noslēgumā viņa lūdza uzrakstīt vēl šo: “Pateicība visiem, kas palīdzēs! Ne formāli, nē. Es tā jūtos – pateicīga no visas sirds.”

Esi mīļi aicināts atbalstīt Elēnu:

www.ziedot.lv (palīdzība Elēnai Ritumai) vai

LV11HABA0551010432557 Elēna Rituma